Відбувся тиждень духовної віднови для в'язнів та пенітенціаріїв

Час Великого посту – унікальна нагода для кожного переосмислити своє життя, примиритися з Господом та звернути увагу на наших ближніх, які потребують опіки чи духовної підтримки, а зокрема ув'язнених. З цієї нагоди відбувся тиждень духовної віднови в Івано-Франківській установі виконання покарань №12. 

Молитовні заходи розпочалися у вівторок, 23 квітня зі Святої Літургії, яку відслужили для засуджених до довічного ув'язнення в'язничні капелани о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький. Ув'язнені роздумали над спасительною жертвою Ісуса Христа та важливістю щирого покаяння за свої гріхи.

Окрім того, у четвер, 25 квітня, установу виконання покарань відвідали сестри Мирянського Чину Святого Василія Великого з монастиря Царя Христа м.Івано-Франківська та провели для засуджених Хресну дорогу. Під час читання розважань кожної стації, до зачитування яких долучилися також працівники установи, а також під музичний супровід, ув'язнені мали нагоду роздумати над Хресним шляхом Ісуса Христа, а також над хрестами власного життя. 

На завершення днів духовної віднови у п'ятницю, 26 квітня, відбулася Хресна дорога у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця,105, адміністратор о.Михайло Віхоть) в якій взяли участь сестри Мирянського Чину Святого Василія Великого з монастиря Царя Христа та працівники установи виконання покарань №12. Стації Хресної дороги були присвячені в'язничному служінню, адже було використано роздуми над Хресною дорогою, яка відбулася 2020 р. у Ватикані у Велику П’ятницю. Під час кожної стації учасники молитви, мали нагоду почути свідчення осіб, які пережили докори сумління за скоєне зло, але не втратили  надії на Боже милосердя, життєві приклади тих, хто допомагає в’язням піднятися і побачити в собі промінь любові, а також голоси жертв, які всіма силами намагаються пробачити кривдникам. 

Висловлюємо подяку за сприяння у проведенні днів духовної віднови керівництву установи виконання покарань, а також сестрам Мирянського Чину Святого Василія Великого, які організували молитву для засуджених.

 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська

 

 

 

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ