Запрошуємо до спільної молитви через перегляд трансляції богослужінь з храму Зіслання Святого Духа

Запрошуємо відвідувачів нашого сайту до спільної молитви через перегляд трансляції богослужінь з храму Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105) щонеділі та свята о 10:00 та 12:00 год., а також щодня о 08:00 год. на час карантину.

Теґи:

Молодь Івано-Франківської Митрополії доєдналась до Форуму молодіжного душпастирства УГКЦ

У період з 9 по 11 лютого у Києві відбувся Форум молодіжного душпастирства УГКЦ, спрямований на формування стратегії розвитку, за якою працюватимуть до 2030 року. На подію з’їхалися священники, молодь та лідери молодіжних спільнот зі всієї України, зокрема доєдналися й представники Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.

Теґи:

Для засуджених жінок в Івано-Франківську відбулася різдвяна коляда

Цьогоріч, 3 січня, сестри МЧСВВ разом з настоятелькою Магдалиною (Ліліаною) Лавренюк, відвідали засуджених жінок в Івано-Франківській установі виконання покарань.Розпочалася зустріч з духовної науки про Різдво Христове та спільної молитви за Божу опіку над українським народом в часі війни, яку провів в’язничний капелан о.Арсен Панчак.

Теґи:

В'язні в Івано-Франківську зустріли Різдво Христове

Різдво Христове - велике християнське свято, день народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. З цієї нагоди в Навечір'я Різдва Христового, 24 грудня, для ув’язнених Івано-Франківської установи виконаня покарань було організовано Святу Вечерю. У неділю, 25 грудня, з нагоди празника Різдва Христового ув'язнені спільно помолилися Службу Божу, яку відслужив о.Арсен Панчак.

Теґи:

Студентський театр "AMORE" відвідав в'язнів з різдвяною програмою

У вівторок, 19 грудня Івано-Франківську установу виконання покарань відвідав студентський аматорський театр "AMORE" ІФНМУ. Різдвяне дійство з сучасними мотивами та професійна гра молодих людей полонило своєю красою всіх присутніх.  Українським словом та піснею, хлопці та дівчата у сценічних образах, донесли радісну звістку про народження Божого Сина та вселили віру у перемогу Украни.

Теґи:

Зустріч зі студентами Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму

Голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Михайло Віхоть зустрівся зі студентами коледжу ресторанного сервісу і туризму, що у м. Івано-Франківську по вул. Сорохтея з нагоди проведення декади готельно-ресторанного напряму. Тема спілкування з молоддю – Різдвяний піст та наше приготування до зустрічі з новонародженим Христом.

Теґи:

Владика Микола Семенишин до в'язнів: "Де б ми не перебували, ким би ми не були, що б ми не робили, - слухати, як Богородиця"

В рамках святкування престольного празника Св.Миколая, 9 грудня, в свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин звершив душпастирський візит до Івано-Франківської установи виконання покарань.

Теґи:

В Івано-Франківській установі виконання покарань вшанували Св.Миколая

Святий Миколай - опікун людей у різних обставинах їх життя вважається також покровителем ув'язнених. Установа виконання покарань №12 м.Івано-Франківська перебуває під особливою опікою цього святого, адже тут розташовано одразу дві молитовні каплиці, освячені на честь Святого Миколя.

Теґи:

На парафію Зіслання Святого Духа завітав Св.Миколай

У середу, 6 грудня, у храмі Зіслання Святого Духа (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) в навечір'я празника Св. Миколая діти парафіяльної катехитичної школи (катехит Марія Колесніченко) привітали усіх присутніх святковою програмою. На свято завітав також Св. Миколай, який приготував для дітей солодкі подарунки, а діти в свою чергу розповідали вірші та співали пісні. 

Теґи:

Для ув'язнених жінок відбувся євангелізаційний курс “Край одежі”

З 27 по 29 листопада в Івано-Франківській установі виконання покарань вперше відбувся євангелізаційний курс для ув'язнених жінок "Край одежі", який провела "Формаційна Школа Святого Миколая" у духовному супроводі в'язничних капеланів о.Арсена Панчака та о.Василя Сливоцького.

Теґи:
Збір матеріалів

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ