Макет молодіжного центру в урочищі "Ровені" у с.Рибне Тисменицького району (фото)

DSC07048_0.JPG

   Пропонуємо Вам переглянути макет молодіжного християнського оздоровчо-відпочинкового духовно-реколекційного центру в урочищі "Ровені" у с. Рибне Тисменицького району.

Працівники Молодіжної комісії відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького

У понеділок, 21 травня, працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького, що в с. Рибне Тисменицького району для упорядкування  та приготування території до літніх християнських таборів. 

Посадка саджанців яблуні у Молодіжному центрі ім. Андрея Шептицького

   У вівторок, 29 березня, у Молодіжному центрі ім. Андрея Шептицького, що у с. Рибне Тисменицького району, відбулася подія, яка, віримо, принесе свої плоди, як у прямому, так і в переносному значенні. У цей день священики-працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ посадили близько 30 саджанців яблуні.

Працівники Молодіжної комісії відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького

   У понеділок, 7 березня, працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького, що знаходиться в с.Рибне Тисменицького району для упорядкування даної території. Зокрема, було продовжено роботи по облаштуванню мурованого приміщення, що розташоване на території будівництва молодіжного центру, а також здійснено прибирання річки, що протікає поруч з ним.

Працівники Молодіжної комісії відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького (фото)

01032016617.jpg

   У вівторок, 1 березня, працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького, що знаходиться в с.Рибне Тисменицького району для упорядкування даної території. Зокрема було продовжено роботи по облаштуванню мурованого приміщення, що розташоване на території будівництва молодіжного центру.

Працівники Молодіжної комісії відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького (фото)

30092014332.jpg

   У вівторок, 9 лютого, працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького, що знаходиться в с.Рибне Тисменицького району для упорядкування даної території. Зокрема було проведено роботи по облаштуванню мурованого приміщення, що розташоване на території будівництва молодіжного центру.

У господарському будиночку молодіжного центру залито стяжку під підлогу

   У п'ятницю, 18 вересня, голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Віталій Дем'янець разом з працівниками даної структури відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького, що в с. Рибне Тисменицького району. Даним центром опікується Молодіжна комісія.
Цього дня у господарському будинку було залито стяжку під підлогу.

Новий інвентар у Молодіжному центрі ім. Андрея Шептицького

   У четвер, 3 вересня, голова Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Віталій Дем'янець разом з працівниками даної структури відвідали молодіжний центр ім. Андрея Шептицького, що в с. Рибне Тисменицького району. Даним центром опікується Молодіжна комісія. Для того, щоб у майбутньому ще краще можна було проводити молодіжні табори до цього центру були завезені нові лавки і стіл. Їх виготовив майстер п. Василь Сас.

Згадуючи молодіжний табір у центрі ім. Андрея Шептицького (фоторепортаж)

IMG_20150629_131617_0.jpg

   Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з молодіжного табору, який відбувався з 29 червня до 1 липня в урочищі "Ровені" с. Рибне Тисменицького району і який був організований Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На місці зведення молодіжного центру імені Андрея Шептицького відбувся християнський табір

DSCN9788.JPG

   З 29 червня по 1 липня відбувся молодіжний християнський табір в урочищі «Ровені» села Рибне Тисменицького району Івано-Франківської області, на місці зведення молодіжного центру імені Андрея Шептицького, який було організовано Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Збір матеріалів

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ