В Державній установі "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області" відбувся Чин соборування

У п'ятницю, 26 квітня, з нагоди завершення часу Великого посту та духовного приготування до Великодня в молитовній каплиці  Державної установи "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області" (вул. Української Перемоги,11) відбувся Чин Соборування на оздоровлення від душевних і тілесних недуг. Через цю Тайну вірні, які хворіють важкою недугою і каються у серці, одержують Божу ласку подолати хворобу або терпеливо її переносити.

Перед початком Чину Соборування всі бажаючі мали можливість приступити до Святої Тайни Сповіді. Після молитов, читання Святого Євангелія та освячення єлею, особи, які перебувають на лікуванні та медичні працівники приступили до єлеопомазання. Традиційно Чин Соборування уділяло семеро священників: о.Ярослав Рохман, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та медичний капелан Обласного клінічного центру паліативної допомоги, о.Руслан П'яста, президента Асоціації капеланів охорони здоров'я УГКЦ та медичний капелан Івано-Франківського Обласного перинатального центру, о.Микола Катрич, медичний капелан Івано-Франківської обласної дитячої лікарні, о.Михайло Віхоть, медичний капелан та адміністратор парафії Зіслання Святого Духа м.Івано-Франківська, а також о.Арсен Панчак, о.Петро Басараб та о.Василь Сливоцький, сотрудники цієї парафії. 

Всі бажаючі також мали змогу вшанувати мощі святого італійського лікаря Джузеппе Москатті, який показав своїм життям, що праця в лікарні може стати дорогою святості.

На завершення о.Михайло Віхоть подякував душпастирям за спільну молитву, а також керівництву установи в особі п.Галини Лапчук за постійну відкритість та співпрацю у поширенні Слова Божого для  медпрацівників та недужих.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ