Фестиваль християнської літератури «Книги від Святого Миколая»

   Протягом двох днів, 13 та 14 грудня, у м. Івано-Франківську у приміщенні кіноконцертного залу «Арена-центр» (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46) проходив Всеукраїнський фестиваль «Книги від святого Миколая», на який з’їхалися видавництва з багатьох міст України. Фестиваль проходив з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира (Війтишина), а організаторами фестивалю виступили Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ, Івано-Франківська ОДА, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, видавництво «Апостол», мережа книгарень «Назарет».
Розпочався фестиваль екуменічним молебнем до Пресвятої Богородиці, який відслужили священики УГКЦ, УПЦ КП та УАПЦ. Серед представників УГКЦ були присутні працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії (голова о. Віталій Дем’янець) о. Петро Басараб, о. Арсен Панчак, а також автор програм телестудії «Апостол» о. Роман Терлецький.
Ведучими відкриття фестивалю були працівник Молодіжної комісії о. Михайло Віхоть та Міс України-2013 Анна Заячківська.
Після звернень священнослужителів та привітань від представників влади для наймолодших учасників відбувалися різноманітні майстер-класи, а також святковий концерт, організований місцевою співачкою та режисером Оксаною Сливкою.
Завершився перший день переглядом документального фільму про життя і діяльність Владики Софрона Мудрого, ЧСВВ під «Покровом Божого провидіння», який був знятий телестудією «Апостол» з нагоди його 90-ліття.
У суботу, 14 грудня, у програмі фестивалю відбувався показ мультфільмів для дітей, презентація книг, круглий стіл на тему «Християнська книга і виклики сучасності», молебень до Святого Миколая та розіграш серед передплатників журналу «Слово» цінних призів.
Протягом цих двох днів усі бажаючі могли ознайомитися з книгами, які представляли видавництва, та придбати ті, які припали до душі.
Планується, що цей фестиваль має стати традиційним і відбуватиметься напередодні дня Святого Миколая.
Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ