В Івано-Франківську для довічно ув’язнених відбувся "День Біблії"

У четвер, 8 серпня, в Івано-Франківській установі виконання покарань №12, що знаходиться на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) відбулася молитовна зустріч з довічно ув’язненими. Розпочалася зустріч зі Служби Божої, яку відслужили в’язничні капелани та сотрудники парафії Зіслання Святого Духа  о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький.

Метою зустрічі було заохотити усіх присутніх до читання Слова Божого, щоб кожен знайшов в ньому правдиву дорогу до спасіння та каяття. 

Після спільної молитви разом з учасниками парафіяльної спільноти «Св. Миколая» душпастирі поспілкувались з в'язнями про важливість Слова Божого. Вшанування Біблії, розповідь про Боже Слово, роль його в житті християн, місце Біблії в молитві та літургійному житті Церкви ‒ були головними темами бесіди.

 На завершення священники подарували засудженим Святе Письмо.

Висловлюємо подяку жертводавцям за придбані Біблії для ув'язнених та керівництву установи за сприяння у проведенні зустрічей. 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ