В Івано-Франківській УВП №12 продовжуються навчання для пенітенціаріїв, які проводять в’язничні капелени

Під час спільного засідання Душпастирської ради з релігійної опіки у пенітенціарній системі України з керівництвом Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України, яке відбулося 23 лютого 2021 року, виникло  питання на предмет духовної опіки персоналу ДКВС пенітенціарної системи в умовах карантину.

Завдяки сприянню керівництва УВП №12 в’язничні капелени о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький отримали можливість відновити душпастирську працю для працівників установи через включення до планів спеціальної підготовки персоналу факультативного предмету Пенітенціарна етика.

Таким чином священники провели чергову зустріч з персоналом в Івано-Франківській установі виконання покарань №12, яка відбулася 9 серпня та була присвячена темі профілактики професійної деформації та емоційного вигорання пенітенціаріїв.

На завершення зустрічі душпастирі звернули увагу присутніх на важливості читання Слова Божого, адже всі книги дають знання, але Біблія змінює життя та подарували працівникам установи Святе Письмо. 

Висловлюємо подяку жертводавцям за придбані Біблії для пенітенціаріїв та керівництву установи за сприяння у проведенні зустрічей. 

Сподіваємося, що дані навчання сприятимуть більшому пізнанню Бога та поглиблять духовний досвід працівнків установи. 

 

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

м.Івано-Франківська 

 

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ