Піша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в с.Крилос

У суботу вранці, 31 липня, прочани прибули на молитву та благословення до архикатедрального собору Воскресіння Христового, що в Івано-Франківську. Божественною Літургією, яку очолив протосинкел о.Степан Балагура, розпочалась Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, що в с.Крилос. Варто зазначити, що цьогорічна проща до Крилосу присвячується 425-й річниці Берестейської унії та за мир в Україні.  

Після спільної молитви присутні отці благословили паломників, окроплюючи всіх свяченою водою. Відтак колона молільників вирушила центральною частиною міста до Крилоса. 

В цей же час група прочан із Бурштинського та Калуського напрямків також молились в центральних храмах Божественну Літургію та вирушили дорогу. 

Серед заходів цьогорічної прощі запланована насичена молитовна програма з нічними чуваннями, які проводитимуть семінаристи, та цікава мистецько-євангелізаційна програма за участю відомих виконавців Прикарпаття, яку вже підготувала Молодіжна комісія. Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої триватиме до неділі, а кульмінацією її стане Архиєрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.
 

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ