Пенітенціарії та в'язні в Івано-Франківську вшанували свято Покрови Пресвятої Богородиці

У середу, 13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, а також Дня захисників і захисниць України та Дня Українского козацтва о.Арсен Панчак, в'язничний капелан та сотрудник парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (адміністратор о.Михайло Віхоть) помолився молебень до Пресвятої Богородиці разом з керівництвом та персоналом Івано-Франківської установа виконання покарань (№12). У своєму привітальному слові він звернувся до всіх присутніх з проханням ніколи не забували про Матір Божу та завжди прибігати під Покров Богородиці.

У четвер, 14 жовтня, в молитовній каплиці установи о.Арсен відслужив Св.Літургію для ув'язнених з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці.

В часі спільної молитви засуджені мали нагоду роздумати, як наслідувати Пресвяту Богородицю у своєму житті, адже Її покров − це материнська опіка над всіма нами і гарантія того, що коли ми виберемо Христа, − то наша Мати подбає про все інше.

Інформаційний центр парафії

Зіслання Святого Духа УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ