Івано-Франківська молодь зібралась на молитву Тезе у Палаці Потоцьких

У неділю, 25 липня на території Палацу Потоцьких, що є пам'яткою архітектури та містобудування історичного значення у м. Івано-Франківську відбулася молитва в дусі Тезе. Зустріч, організована Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ об’єднала близько сорока учасників. Супроводжував молитву своїм співом молодіжний хор Осанна. 

На завершення о.Іван Сас, заступник голови Молодіжної комісії подякував за сприяння директору КП «Простір інноваційних креацій «Палац» п.Володимиру Гайдару, а також усім, хто знайшов час для спільної молитви та допомагав у її проведенні, зокрема Ірині Попович,  яка є ініціатором молитовних зустрічей Тезе в Івано-Франківську. 

Довідка

Спільнота Тезе, яка розташована у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії була заснована 1940 року братом Роже Шютцом. Сьогодні спільнота Тезе налічує понад сто братів різних національностей. Серед них є і протестанти, і католики. Вони живуть і моляться разом. Брати походять із 30 різних країн, найбільше - з Франції, Німеччини, Італії. Молитва, яку практикують у спільноті Тезе відома у багатьох християнських спільнотах. Загалом молитва Тезе за структурою поєднює читання духовних роздумів, псалом, читання Євангелія та молитву вірних. Одним із невід’ємних елементів молитви є «спів Тезе». І навіть ті, що не мають особливих вокальних даних, можуть співати невеликі повторювані канти різними мовами. Кожний тут знаходить щось для себе, але головне - це зустріч із Богом.

Інформаційний центр Молодіжної комісії

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ