Фестиваль «Вітер На-Дії» 2022 відбудеться у Кракові

«Вітер На-Дії» 2022 буде! 17-18  вересня 2022 р. в Кракові (Польща) зустрінеться українська молодь з України та різних країн Європи, щоб бути разом, молитися, дискутувати і творити майбутнє своєї країни.

Про це повідомляють організатори фестивалю: «Через війну сотні тисяч молодих українців опинилися за межами Батьківщини в багатьох дружніх країнах, містах і родинах. Але нам дуже важливо бути разом. — Ми зустрінемося на два дні, щоби знову відчути силу нашого українського духу. Ці два дні подарують кожному учаснику велику порцію надії та дадуть розуміння, що, незалежно від обставин, кожна і кожен із нас вже зараз може творити велике майбутнє своєї омріяної України». «Вітер на-Дії», знову буде якісним і цікавим із молитвою, десятками відомих гостей, дружніми дискусіями, несподіваними зустрічами та якісною музикою, запевняють організатори.

Блаженніший Святослав також звернувся до молоді із запрошенням на фестиваль: "Дорогі дівчата і хлопці, щороку ми організовуємо для вас у вересні зустріч молоді «Вітер На-Дії». Бо надією ми живемо і вона є першим плодом нашої віри в Бога. Цього року така зустріч відбудеться 17–18 вересня в місті Кракові в Польщі. Запрошую вас усіх на цей захід. Нехай вітер надії вижене з України дух ворожого задуму і дасть нашій молоді перспективу нового вільного життя у своїй Батьківщині." Про це Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав сказав у своєму щоденному воєнному зверненні у 194-й день війни росії проти України.

«Вітер на-Дії» — Всеукраїнський фестиваль молоді, ініційований Комісією у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви. Він проводиться як щорічний з’їзд молоді УГКЦ та всіх молодих людей, які хочуть долучитися до Єдиного Молодіжного Простору. Перший Всеукраїнський фестиваль молоді «Вітер На-Дії» відбувся у липні 2014 року у Львові. Відтоді він проходить щорічно. У 2020-2021 роках через пандемію коронавірусу кількість відвідувачів була обмежена, а фестиваль відбувався в онлайн та онлайн форматах. Цьогоріч через війну в Україні цю зустріч молоді перенесено до Польщі. Цікава історія назви фестивалю. Під час приготувань оргкомітету першого фестивалю за пропозицією о. Андрія Зелінського з’явилася назва «Простір На-Дії». Дефіс у назві показує, що «На-Дія» — це гра слів: з одного боку вона говорить про «надію», з іншого — вказує «на дію» замість пасивного спостерігання. В результаті голосування було обрано абревіатуру ВІТЕР, яка розшифровується як «Вільні, Ініціативні, Творчі, Енергійні та Радісні». У синтезі з попередньою версією назви сформувалася остаточна: «Вітер На-Дії» (Фестиваль Вільних, Ініціативних, Творчих, Енергійних та Радісних молодих людей).

Джерело: https://credo.pro/2022/07/324971

Теґи:

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ