Цьогоріч на парафії Зіслання Святого Духа вперше виставили три Плащаниці

Велика П’ятниця – це день присвячений споминові страждань і смерті Ісуса Христа,  коли наш Спаситель  добровільно віддав Себе на хресну смерть заради людей. Цього дня в усіх храмах виноситься Плащаниця – зображення Тіла Господнього, покладеного у гробі. 

Цьогоріч вперше на парафії Зіслання Святого Духа УГКЦ (м.Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 105, адміністратор о.Михайло Віхоть) було виставлено три Плащаниці. Окрім парафіян храму Зіслання Святого Духа вшанувати Христа покладеного у гробі мали нагоду також в державній установі "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Івано-Франківській області". Завдяки медичному капелену о.Михайлу Віхотю, вперше в установі була виставлена Плащаниця, перед якою працівники та ті, хто перебувають на лікуванні, зможуть молитися та перебувати у молитовних роздумах. 

Окрім того, вже традиційно в'язничні капелани о.Арсен Панчак та о.Василь Сливоцький  виставили в установі виконання покарань №12 м.Івано-Франківська унікальну Плащаницю – дерев’яну скульптуру, яка зображає Ісуса, знятого з хреста, зроблену із суцільного дерева. Автором Плащаниці є майстер по дереву, який раніше відбував покарання в установі. Впродовж Великої П’ятниці та Великої Суботи не лише в’язні, але й працівники установи зможуть вшанувати Плащаницю та роздумати над жертвою Спасителя. 

 

 

Інформаційний центр парафії Зіслання Святого Духа

Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Фотогалереї

Друзі сайту

bigboard2_0.jpg413.jpg429.jpg415.jpgekolog..jpg416.jpg417.jpg427.jpg
123.jpg
424.jpg428.jpg430.jpg481.jpg
1176.png1179.jpgimage.gif

Наша кнопка

<a href="http://kom.if.ua/" target="_blank"><img src="http://kom.if.ua/sites/default/files/Doc1.jpg" width="140" height="62" alt="Молодіжна комісія МК УГКЦ" />

Молодіжна комісія МК УГКЦ